ים בטבע

טיול לאחר צבא לדרום אמריקה – בוליביה

דרום אמריקה היא בפער ניכר היעד המועדף על ידי מטיילים ישראלים. היבשת הדרומית מציעה למטייל הישראלי את כל מה שהוא היה מעוניין לקבל מיד לאחר שירות צבאי- תחושה של שחרור, של פריצת גבולות, אפשרויות לטייל במשך ימים שלמים עם תרמיל על הגב באחת מהפסגות הגבוהות בעולם, ומן העבר השני להעביר ימים שלמים ברביצה על חוף הים.

יוקר המחייה מגיע גם אל טיול לאחר צבא לדרום אמריקה

אך בשנים האחרונות משהו בדרום אמריקה מעט התקלקל. קשה לומר שהיבשת התמסחרה, אך זה דומה שיותר ויותר מדינות הופכות להיות ממש כמו מדינת ישראל ממנה כל התרמילאים הללו ברחו, מדינה בה לא ניתן להתקיים פיננסית.

מדינות כמו ארגנטינה, למרות המצב הכלכלי הרעוע במדינה ובעיקר ברזיל, שתיים מהמדינות הכי אטרקטיביות בעיני התייר, הופכות למדינות בהן, אם כבר אתם מרשים לעצמכם לעשות טיול לאחר צבא לדרום אמריקה ולהגיע למדינות אלה, תשהו זמן קצר מאוד. לכן, למרות הקושי והעצב הרב שלא תזכו לטעום מטעם הבשר הארגנטינאי או לא ייפול בחלקכם לשבת על אחד מחופי הקובה קבאנה או לרקוד בקרנבל השנתי בריו, הגיע הזמן לחפש אלטרנטיבה אחרת, אלטרנטיבה זולה ומרתקת לא פחות.

הפתרון האידיאלי עבור טיול לאחר צבא לדרום אמריקה

בדיוק במקרה הזה נכנסת בוליביה. בוליביה היא המדינה הענייה ביותר מבין מדינות דרום אמריקה וכתוצאה מכך גם מקומות הלינה וההוצאות השוטפות במדינה מצטמצמות משמעותית. אחד הדברים הבולטים והמרהיבים ביותר במדינה הוא שבשל היות רוב האזרחים מרוכזים רק בצד אחד במדינה, בצד השני שלה ישנם מראות טבע פראיים ויפהפיים, שפרושים על פני מרחבים אדירים.

טיול לאחר צבא לדרום אמריקה שיתקיים בבוליביה יפגיש אתכם עם אגם טיטיקאקה, האגם הגבוה ביותר בעולם שבו תוכלו להתפנק אחד עם השני בהפלגה רומנטית ועם מדבר המלח הגדול ביותר בעולם, מדבר סאלר דה אויוני. במדבר זה לא תוכלו לראות את קו האופק, אלא תרגישו שאתם נמצאים במקום לבן אינסופי בלי גבולות מוגדרים. בבוליביה תוכלו לסייר גם ביערות גשם וסבכי עצים רבים, סיורים שמומלצים להיעשות עם מדריך מוסמך, על מנת שאת המפגש שלכם עם החיות הפראיות ביערות אלה, תעשו אך ורק באחד מגני החיות המקומיים.

אין אפשרות להוסיף תגובה.