ים בטבע

נופש בדרום אמריקה – ברזיל וקופה קבאנה

כל מי זוכה להגיע לאחת היבשות המרהיבות ביותר שמציע הגלובוס, דרום אמריקה, מתלבט בין אילו מדינות לעבור. עם זאת, בסופו של דבר, למרות שרוב התיירים עוברים בין מספר מדינות שונות ביבשת, תמיד תהיה את המדינה בה אתה מחליט להישאר מעט יותר מהשאר.

נופש בדרום אמריקה- בוחרים בברזיל

אך השאלה הגדולה היא מהי המדינה בה שווה להישאר לאורך זמן. דומה שלכל מדינה יש את היתרונות שלה. בארגנטינה תוכלו ליהנות ממנות הגונות של בשר טרי ועסיסי, כאלה שיוכלו להשאיר אתכם שבעים לאורך כל היום. בפרו תגיעו לאחד מהמקומות המיוחדים ביותר בעולם, המאצ'ו פיצ'ו, שם תתחקו אחרי השבטים הקדומים של המדינה. ובאקוואדור תוכלו ליהנות מהיותכם ממוקמים על קו המשווה, עם כל מה שזה אומר מבחינת מזג האוויר המשתולל שם.

אך דומה שלמרות העניין הרב שיש בכל המדינות הללו, נופש בדרום אמריקה יעבור בצורה הכי טובה בברזיל. בברזיל מלבד מקומות תיירותיים רבים וטרקים שונים ומאתגרים, תוכלו גם פשוט לנוח. לנוח באחד החופים, לנוח באמצעות ריקודי הסמבה המקומיים או אפילו באמצעות משחק כדורגל באחד הפרברים עם הילדים הקטנים שמסתובבים ברחובות ומשחקים בכל הזדמנות ובכל מקום שיש.

מעבירים נופש בדרום אמריקה בחולות הקופה קבאנה

אחד המקומות היפים ביותר של ברזיל, נמצא במרומי הר קורקובדו אשר בריו דה ז'ניירו. הכוונה היא כמובן לפסלו של ישו הקדוש, הפסל הגדול ביותר של המושיע הנוצרי, פסל שמושך אליו מיליוני תיירים בשנה ונמצא ברשימה של שבעת פלאי עולם. מלבד הפסל העצום, גם אם לא תרצו להרחיק מריו על מנת לחזות בצמחייה וביערות רחבי ידיים, עדיין תוכלו למצוא בה גנים בוטנים עצומים שמשתרעים על עשרות קילומטרים. אך כפי שכבר הוזכר קודם, ברזיל היא המקום הקלאסי ביותר עבור נופש בדרום אמריקה, נופש בו פשוט תשכבו ותנוחו מכל הצרות.

ברזיל מלאה בחופים מרהיבים בעלי חולות רכים ובוהקים, ובראשם כמובן החוף המפורסם בעולם, חוף הקופה קבאנה. חוף הקופה קבאנה הוא אחד המקומות ההומים ביותר בברזיל, שם לצד רביצה על החול וטבילה במים הצוננים, תוכלו גם להסתובב בין הדוכנים ומרכזי הקניות הסמוכים וכן ללון באחד ממלונות היוקרה שבאיזור.

אין אפשרות להוסיף תגובה.