ים בטבע

דילים לדרום אמריקה – האטרקציות

דרום אמריקה היא אחת היבשות המבוקשות ביותר בקרב תיירים מסביב לעולם, וכנראה שהמבוקשת ביותר בעבור נערינו שזה עתה השתחררו וכרגע מעוניינים לערוך את הטיול של לאחר הצבא שלהם. הסיבה האמיתית לכך טמונה באטרקציות המרתקות שמכינה להם כל מדינה ומדינה.

דילים לדרום אמריקה בקוסקו ובמדבר המלח

האטרקציה האטרקטיבית ביותר בעיני רוב התרמילאים, סביר להניח שנמצאת בפרו. מן העיר קוסקו יוצא שייט רפטינג למסע מרתק בו אלה שיעלו על הסירה יזכו לחזות בחלק מהנופים המרהיבים ביותר שיש לפרו להציע, אך עם זאת גם ייאלצו להתמודד עם איתני הטבע. השייט המפורסם של קוסקו כבר ידוע בכל העולם ומושך אליו את כל אוהבי האתגרים בתבל, בעיקר בשל העובדה שהרפטינג הזה מגיע במספר גרסאות, החל מגרסאות במהדורה עדינה יותר שיכלול רפטינג בנחלים עם זרמים בינוניים שיימשכו בסביבות יומיים, ועד רפטינג סוער שיימשך חמישה ימים ויעבור בכל המפלים הכי אכזריים שיש לפרו להציע, יחד עם לינה בתנאים קשים של שטח, סערות ומזון מועט.

דילים לדרום אמריקה יובילו בדרך כלל את התייר מפרו לבוליביה, שם למען האמת כל ביקור נחשב לאתגר. עם זאת, אחד האתרים המרכזיים של המדינה הוא מדבר סאלר דה אויוני. מדבר זה הינו מדבר המלח הגדול בעולם וביקור רגיל פה עשוי להפוך לחוויה מטלטלת שכן כמעט בלתי אפשרי לדעת היכן הוא מתחיל ואיפה הוא נגמר, מה שעשוי להוביל לסערת רגשות במקרה בו הלכתם לאיבוד במדבר.

דילים לדרום אמריקה בברילוצ'ה

עוד אחת מהאטרקציות הגדולות של דרום אמריקה היא בברילוצ'ה אשר בארגנטינה. סן קרלוס דה ברילוצ'ה היא העיר המרכזית ביותר של איזור האגמים של ארגנטינה, איזור בו נמצאים הנופים היפים ביותר במדינה ואולי מהיפים ביותר בעולם.

דילים לדרום אמריקה תמיד חייבים לכלול גם קפיצה לברילוצ'ה שכן מעבר לנופים המרהיבים שכוללים פסגות מושלגות ועצים ירוקים, ברילוצ'ה היא בירת הספורט האתגרי של דרום אמריקה והיא מקום בו תוכלו לערוך את כל סוגי הספורט האתגרי בו תחפשו, בייחוד דברים כמו סקי, טרקים וטיולי ג'יפים. ברילוצ'ה גם מציעה מקומות בילוי נהדרים, כך שאחרי כל האטרקציות יהיה לכם גם מקום להירגע בו.

אין אפשרות להוסיף תגובה.