ים בטבע

דילים לדרום אמריקה

דומה שבכל פעם שמוזכרת יבשת דרום אמריקה, ברזיל וארגנטינה הם השמות שעולים באופן קבוע. ברזיל הרי היא אחת המדינות הידועות בעולם, בטח עם המונדיאל המתקרב אליה בצעדי ענק ועם האולימפיאדה הצפויה שנתיים אחר כך וגם ארגנטינה לא נופלת ממנה מבחינת רמת העניין, בזכות הבשר העסיסי עליו מנסים לשים ידיים מייבאים מכל רחבי העולם.

דילים לדרום אמריקה ממש על קו המשווה

ולמרות היותן של מדינות אלה נהדרות ללא ספק, עדיין יש מדינות אחרות שנחות קצת בצד בזמן שברזיל וארגנטינה קוטפות את הבכורה. עם זאת, אל להן להתבייש בשום דבר שכן למרות היותן קטנות יותר ומפורסמות פחות, עדיין הן מציעות שפע של אטרקציות עבור התייר שמגיע אליהן. בדיוק מהסיבה הזאת, דילים לדרום אמריקה יכולים להיות גם לאחת מהמדינות הפחות מוכרות אך היותר מעניינות ביבשת, אקוואדור.

הדבר הבולט ביותר במדינה היא היותה ממוקמת ממש על קו המשווה. ליתר דיוק, העיר שמונחת בדיוק על הנקודה היא עיר הבירה של אקוואדור, קיטו. לציון העובדה המעניינת הזו, בסמוך לקיטו תוכלו לבקר במוזיאון מרכז העולם, שם תראו את האנדרטה לציון מרכז העולם ותוכלו לצפות ניסויים לצורך ההוכחה שהנכם באמת עומדים במרכזו. מלבד המוזיאון הפופולרי, בקיטו תוכלו לבקר גם בעיר העתיקה שלה, שם תמצאו את המרכז ההיסטורי של העיר שמשופע במבנים עתיקים, מבנים שכוללים גם מבנים קולוניאליים וגם מבני דת כמו כנסיות ובית כנסת.

דילים לדרום אמריקה- מטיילים ברחבי קיטו

בקיטו גם תמצאו שפע של אתרים טבעיים השווים ביקור, אחד מהם הוא המירדור אל פאנסייו, גבעה עליה תוכלו ליהנות מנקודת התצפית הטובה ביותר מעל העיר. אם גובה הוא לא דבר העושה עליכם רושם, הרכבל המקומי מגיע עד לגובה של אל מעל 4000 מטר, ממנו כבר תוכלו לחזות בקיטו כולה, כולל בהר הגעש המפורסם באי, הר הגעש פיצ'ינצ'ה. דילים לדרום אמריקה אל קיטו אפילו יעניקו לכם הזדמנות להנאות קטנות בדמות פארק שעשועים שעומד בבסיסו של הרכבל, מעיינות חמים בהם תוכלו לטבול ולהשתכשך תוך כדי ריפוי הגוף ואפילו באמצעות סיור בקניון המקומי, שיעניק לכם הזדמנות לרכוש את הבגדים האופנתיים של אקוואדור.

אין אפשרות להוסיף תגובה.