ים בטבע

טיסות לדרום אמריקה אל צ'ילה האטרקטיבית

אף אחד לא נשאר אדיש ברגע שמזכירים מולו את השם דרום אמריקה. ברגע שעולה שמה של היבשת הנפלאה הזו, כולם נזכרים בערגה במקומות בהם בילו, המקומות בהם טיילו ובכל החוויות אותם הם רכשו לאורך התקופה שלהם שם, קצרה או ארוכה.

טיסות לדרום אמריקה אל המראות היפים של צ'ילה

אחת המדינות המיוחדות ביותר ביבשת דרום אמריקה, מדינה בה כנראה עברתם חוויות נכבדות במהלך תקופת שהותכם שם, היא צ'ילה. צ'ילה נחשבת לאחת מהמדינות היפות ביותר בדרום אמריקה ויחד עם זאת גם אחת המדינות המגוונות ביותר ביבשת, בעיקר בזכות העובדה שברחבי המדינה תוכלו לעבור מהפך של מאה ושמונים מעלות, כאשר מצד אחד של המדינה תוכלו להיתקל במדבר צחיח ואילו אם תטיילו בקצה השני של צ'ילה תזכו לראות דווקא המוני קרחונים.

טיסות לדרום אמריקה שינחתו בצ'ילה מעבר למדבריות ולקרחונים יציגו בפניכם נופים מטריפים אחרים כמו יערות רחבי ידיים, גייזרים מתפרצים ואפילו הרי געש. המקום המתוייר ביותר ברחבי צ'ילה יהיה קרוב לוודאי פטגוניה. האיזור היפהפה הזה מציע טיול בקארטרה אוסטרל, טיול שיציג בפניכם את הפיורדים האטרקטיביים של צ'ילה ולצידם כל כך הרבה קרחונים, כך שתרגישו שהסרט טיטניק היה רק ההקדמה לחווית הצפייה שנגלית לעיניכם כרגע.

טיסות לדרום אמריקה נוחתות בסנטיאגו

אם איכשהו היופי של פטגוניה לא הרשים אתכם ולא שכנע אתכם מספיק, השלב הבא בטיול שלכם יהיה נסיעה אל מחוז האגמים, עוד אחד מהמראות היפים ביותר שיש לדרום אמריקה להציע, ולמעשה לעולם כולו. איזור האגמים מלא, כפי שתוכלו להבין משמו, באגמים נהדרים בצבע טורקיז, כשלצידם עומדים להם מפלים שוצפים והרי געש עם פסגות משולגות. אבל טיסות לדרום אמריקה בהם היעד הראשון הוא צ'ילה, נוחתים עוד בטרם כל המדבריות ומחוזות האגמים בעיר הבירה של צ'ילה, סנטיאגו.

סנטיאגו מצד אחד מציגה מקומות תיירותיים מרשימים ביותר, כמו גבעת קריסטובל שם תוכלו לטייל בפארק מטרופליטנו, או גן החיות הממוקם בסמוך לכניסה לבלה ויסטה, ומצד שני מאפשרת לתייר לבלות במקומות בילוי ואיזורי קניות, דוגמת שדרת אוהיגינס, שם תוכלו לשבת בבית קפה או לקנות מזכרות באחת החנויות שבשדרה.

אין אפשרות להוסיף תגובה.