ים בטבע

טיול לאחר צבא לדרום אמריקה

אחד הטיולים הפופולריים ביותר אותם עושים ישראלים רבים הוא טיול לאחר צבא. לאחר שירות ארוך ומפרך שנמשך החל משנתיים לבנות ושלוש לבנים ועד שירות קבע, יוצאים הצעירים שזה עתה סיימו את חובתם האזרחית לצה"ל ולמדינה למסע של חיפוש עצמי, מסע של השתחררות מכל הכללים ומכל מה שהם היו מחוייבים לעשות בשנים האחרונות.

טיול לאחר צבא לדרום אמריקה- ארגנטינה

למעשה, ישנם שני יעדים עיקריים אליהם החיילים המשוחררים נוהגים לעשות את הטיול שלהם. היעד הראשון הוא הודו. בהודו הם מתנתקים לגמרי מדרך החיים העירונית ורואים מראות שונים לחלוטין בהם הם לא נתקלו בארץ, כך שהם מקבלים פרספקטיבה שונה על החיים. אך למרות הביקוש בטיולים להודו, דומה שהיעד השני הוא היעד האטרקטיבי הרבה יותר והוא טיול לאחר צבא לדרום אמריקה. דרום אמריקה מעניקה לכל מטייל שפע של אטרקציות ולא משנה לאיזו מדינה הוא מגיע, באיזו מדינה הוא נוחת ובאיזו מדינה הוא מחליט לשהות זמן ממושך. אחת המדינות הפופולריות ביותר בקרב המטיילים היא ארגנטינה. ארגנטינה דואגת להעניק לכל תייר שבא בשעריה אירוח לבבי. החיילים המשוחררים רגילים לעובדה שהצבא צועד על קיבתו ומעריכים את חשיבותו של המזון. בדיוק מהסיבה הזו ארגנטינה כל כך קורצת להם, מאחר שגם בארגנטינה התושבים צועדים על קיבתם. בכל פינת רחוב בה תצעדו, מכל מסעדה, תמיד תריחו את ריח הבשר החרוך על האש, בשר אסאדו איכותי שרק ממתין לכם שתרימו אותו ותטעמו אותו.

טיול לאחר צבא לדרום אמריקה-ברזיל

עוד מדינה פופולרית מאוד היא ברזיל. ברזיל מציגה את אחת הערים המתויירות ביותר בעולם, ריו דה ז'ניירו, שם יוכל כל תייר שמגיע לנוח באחד מהחופים המרהיבים של המדינה, כשבראשם כמובן חוף הקופה קבאנה המפורסם, כשלצידו חופים נוספים ונהדרים לא פחות, דוגמת חוף איפנמה. אבל רבים מאלה שעורכים טיול לאחר צבא לדרום אמריקה מתכננים להישאר שם למשך זמן עם סכום כסף לא גדול במיוחד ועבורם ברזיל וארגנטינה עשויות להיות מעט יקרות. לכן, עבור אלה המדינות היותר מומלצות הן צ'ילה, אקוואדור ובעיקר בוליביה, מדינות שהן יחסית זולות ועדיין מלאות אטרקציות.

אין אפשרות להוסיף תגובה.