ים בטבע

חבילות לדרום אמריקה

אחת היבשות המסקרנות ביותר בעולם זו דרום אמריקה. כמובן שלכל יבשת יש את הייחוד שלה ואת הנופים המשגעים שלה, אך דומה שאין מקום יותר קסום מהיבשת הדרומית של אמריקה. אחת העובדות שגורמות לכך היא שביבשת זו על מנת לראות את הנופים המרשימים ביותר בסביבה צריך לעבוד קשה, בין אם באמצעות טרקים מפרכים ובין אם באמצעות טיול ג'יפים אתגרי, מה שמוביל את התייר להיות מאושר הרבה יותר מהמראות שנגלים לעיניו.

חבילות לדרום אמריקה והנופים של ארגנטינה

אחת המדינות בדרום אמריקה שמתגאה בקריטריונים אלה זוהי ארגנטינה. המדינה החמימה והחביבה דואגת שלתייר לא ישעמם בכל אשר יפנה במדינה, כשאת אחד המראות היפים ביותר בדרום אמריקה כולה הוא יזכה לראות במהלך טיול רפטינג סוער בבארילוצ'ה. מסלול רגוע קצת יותר שיציג מראות לא פחות מרהיבים יהיה בחצי האי ואלדז, שם תתוודעו לאחת משמורות הטבע היפות ביותר בעולם. אך עם כל הכבוד לרפטינג הפופולרי ולשמורת הטבע המרהיבה, כל מי שרוכש חבילות לדרום אמריקה במסגרתן הוא נוחת בארגנטינה, עושה זאת בעיקר בשל היותה המדינה מספר אחת בדרום אמריקה לכל אוהבי הבשר. כמעט ולא ניתן ללכת ברחובות ארגנטינה מבלי להריח את ריח האסאדו שעולים מכל מרפסת או מכל פינת רחוב, ריחות שיכולים ללוות אתכם לכל אורך טיולכם, ריחות שלבסוף יכניעו אתכם ויובילו אתכם באחד הימים לוותר על עוד טיול או הרפתקה מקומית ופשוט לשבת באחת המסעדות שבאיזור, או להתארח אצל אחת המשפחות המקומיות, ולאכול בשר עד אשר תתמלאו לחלוטין.

חבילות לדרום אמריקה ובילוי עם כדורגל ארגנטינאי

ואם יש משהו שהולך הכי טוב עם בשר, הוא עוד דבר שהארגנטינאים יודעים טוב מאוד לעשות, כדורגל. בארגנטינה מתקיימת אחת מהליגות החמות והמרתקות ביותר בעולם, כששתי הקבוצות הבכירות של הכדורגל המקומי הן קבוצות השייכות לעיר הבירה בואנוס איירס. חבילות לדרום אמריקה יובילו אתכם לצפייה בדרבי הגדול של עיר הבירה, הסופר קלאסיקו המקורי והיוקרתי הרבה יותר מזה שבין ריאל לברצלונה, הדרבי בין בוקה ג'וניורס לריבר פלייט. את המשחק, הנשמה על המגרש והיצרים עוטף בעטיפה מרהיבה אצטדיון הבונבוניירה, אחד האצטדיונים היפים ביותר בדרום אמריקה.

אין אפשרות להוסיף תגובה.