ים בטבע

חבילות לדרום אמריקה אל פרו

אין הרבה מדינות מסקרנות בעולם כמו פרו. המדינה שממוקמת לה בדרום אמריקה היא אחד היעדים האהובים ביותר עבור התרמילאים הישראלים שמגיעים אליה אחרי צבא, בעיקר בשל העובדה שהיא אינה יקרה כמו ברזיל וארגנטינה, אף על פי שהיא לא זולה כמו בוליביה או אקוואדור, אך עדיין היא מדינה משופעת נופים ואטרקציות מהנות ביותר.

המאצ'ו פיצ'ו כחלק מתוך חבילות לדרום אמריקה

אין בכלל ספק שבכל פעם שמזכירים את פרו, ישנו יעד אחד במדינה שמעורר את חושיהם של כל התיירים שפוקדים את המדינה- המאצ'ו פיצ'ו. שבט האינקה הוא אחד השבטים המפורסמים ביותר בעולם, אולי השבט העתיק המפורסם והמוכר ביותר, כך שהעיר בה תוכלו להתחקות אחרי תרבות האינקה עם כל המשתמע מכך, תרבות אליה תיחשפו באמצעות המבנים והשרידים העתיקים היא אחד מהמקומות המבוקשים ביותר בפרו כולה. העובדה שתיירים מכל העולם נמשכים למקום רק כדי לגלות קצת על ההיסטוריה של שבט האינקה, כמובן בנוסף לנופים המרהיבים שבאתר, זו עובדה שהיא לבדה יכולה לסקרן את כלל המטיילים הישראלים.

אם יש משהו שיכול להשתוות לפופולריות הגואה של המאצ'ו פיצ'ו בפרו, זהו דבר אחר שגואה- הנהרים השוצפים של קוסקו. חבילות לדרום אמריקה מוכרחות לכלול את הרפטינג הסוער של העיר קוסקו, אחד מאתרי הרפטינג המבוקשים בעולם כולו. האתר מציע מספר סוגי רפטינג, כשישנם טיולי רפטינג קלילים יותר הנמשכים בין יום ליומיים, בעוד יש גם טיולים הרבה יותר קשוחים, טיולים הנפרשים על פני מספר ימים רצופים וכוללים כמה מהמפלים הגועשים ביותר של דרום אמריקה.

חבילות לדרום אמריקה לפרו או לבוליביה?

בפרו תוכלו למצוא גם את אחד מהאגמים המפורסמים ביותר בעולם, אגם טיטיקקה. האגם המפורסם נמצא ממש על הגבול שבין פרו לבוליביה, כך שלא משנה אם רכשתם חבילות לדרום אמריקה שעוברות בפרו או כאלה שעוברות בבוליביה, עדיין תוכלו בלא כל קושי להגיע אל האגם ולחזות באיים הצפים, שם חיים שבטים אינדיאניים. פרו מאפשרת גם טיול בצפון המדינה, טיול שיוצא מן העיר חוארז, שם תיחשפו לעוד כמה מהנופים המרשימים ביותר שיש לפרו להציע, או אל הבירה לימה, שם תוכלו לבלות ולערוך קניות.

אין אפשרות להוסיף תגובה.