ים בטבע

נופש בדרום אמריקה

אחת המטרות הגדולות של טיול לדרום אמריקה היא לערוך טרקים בהרים הגבוהים של האיזור או בין הנופים המרהיבים שלו. עם זאת, יש אנשים שמעדיפים להגיע אל היבשת המהנה כדי לבקר במקומות הכי נעימים והכי חמימים שלה, יחד עם טיולים מסקרנים במקומות נקודתיים.

נופש בדרום אמריקה בקרנבל של ברזיל

כמעט ואין אדם שיחלוק על כך שעבור אנשים שמגיעים לנופש אל דרום אמריקה, היעד הטוב ביותר הוא ברזיל. ברזיל היא מדינה עצומה, ועם זאת המקום אליו כולם מתנקזים בדרך כלל הוא ריו דה ז'ניירו. העיר הקיצית של ברזיל מלאה שמחת חיים בכל פינה ברחוב בו אתה הולך והיא גורמת לך לחייך, לא משנה באיזה מצב הגעת אליה. טוב יהיה אם נופש בדרום אמריקה שיתחיל בריו, יתקיים בתקופת הקרנבל.

או אז ההנאה שלכם תהיה כפולה ואף יותר מזה, שכן השמחה ברחובות תהיה גדולה אף יותר ותוכלו לבלות במשך כל הלילה בריקודים עם רקדניות סמבה מקצועיות, שלובשות מינימום בגדים אך מפיקות מקסימום הנאה. לאחר הלילה שטוף האלכוהול והשמחה, תוכלו לפתוח את הבוקר בחוף הים של הקופה קבאנה, לשחק כדורעף חופים או כדורגל על החוף הנעים והחמים או סתם להיכנס למים הכחולים וליהנות מהנופים שנשקפים לעברכם.

נופש בדרום אמריקה בין ארגנטינה לצ'ילה

לאחר שתמצו את ברזיל תוכלו לעבור אל היעד הבא והוא יהיה ארגנטינה. בארגנטינה תוכלו לנצל את בארילוצ'ה, מקום בו בין כל המדבריות החמימות וחופי הים של דרום אמריקה, תגיעו למקום מלא פסגות מושלגות, מקום בו תוכלו לעשות סקי ולגלוש כאוות נפשכם. נופש בדרום אמריקה אינו חייב כמובן להיות רק במדינות הגדולות, ולכן נופש בפרו למשל, יוביל אתכם אל אחד האתרים המסקרנים ביותר בדרום אמריקה בפרט ובתבל בכלל, המאצ'ו פיצ'ו, שם תוכלו להכיר לעומק את תרבות בני האינקה שחיו בפרו שנים רבות קודם לכן.

לסיום, תוכלו להגיע אל איזור פטאגוניה אשר בצ'ילה, מקום אשר מלא נופים מרהיבים במדינה שכולה ניגודיות אחת גדולה, כשמצד אחד תוכלו להסתובב במקומות צחיחים או מקומות עם גייזרים ולבה רותחת, כשמן הצד השני תוכלו לראות שלג יורד וקרחונים קפואים לנגד עיניכם.

אין אפשרות להוסיף תגובה.

גלישה באתר הרגיל | עבור לאתר המותאם לטלפון